Bucks mają być drukowane na reklamę koszuli

10/08/2017 0
Unia ma już dziewięć drużyn z innymi firmami, aby osiągnąć porozumienie reklamową koszulę, a teraz Bucks bardzo chciałbym dołączyć do grona nich. przewodniczący zespołu Bucks Peter - Fagin, przemawiając za pośrednictwem mediów, zespół ma nadzieję stać się pierwszym zespołem w lidze ma 10 reklam Jersey. Bucks wsparcia, zakupu koszulki koszykarskie nba Milwaukee Bucks.
 
Fagin powiedział, że jeśli Bucks z innymi firmami reklamowymi osiągnęły porozumienia, koszty zespołu będą pobierane od $ 2,5 mln $ 6 milionów dolarów. „Różne rodzaje współpracy, różne rodzaje umowy, nie będzie różnic w dochodach, myślę, że ten przedział cenowy jest najbardziej ubezpieczenie.” Fagin powiedział.
 
Wiele zespołów w sponsora koszula reklamowej będzie rozważyć współpracę państwowej i Milwaukee słynny lokalne piwo, oczywiście, to posiada również „piwnego miasta” na świecie, oznacza to również, że jeśli Bucks i miejscowy browar współpracować? W tym względzie Fagan daje jasną odpowiedź: „Oto Beer City, a my firma MillerCoors stać się jednym z najbardziej stabilnego partnera w ciągu najbliższych pięciu lat”
 
Ponadto Fagin ujawnił również, że zespół planuje wybudować nową arenę. „Zainwestowaliśmy w zakresie od 30 akrów około $ 1,5 mld USD, co jest jednym z naszych celów na przyszłość.” Fagin powiedział. Ponadto Fagin powiedział również, że finansowanie budowy nowej areny głównie z dochodów publicznych, projektów budowlanych arenie wartości około $ 524 mln, z