Cavaliery pokonały Hawks 121-114

01/12/2017 0
NBA regularny sezon trwa, Cavaliers pokonać Hawks 121-114 z dala, podczas gdy zemsta przeciwnika, również ho zajmie dziesięć gier passa, poprawi ogólny rekord 15 zwycięstw i 7 strat. Jest jeszcze wyjść ze stanu Izajasza - Thomas wydane po meczu po raz pierwszy z okazji Cavaliers Howard weźmie dziesięć gra passa na social media, pisał w tweet: „Ha ha ha Tak, proszę pana, nawet nie 10! Wygrane. "

Cleveland, strażnik punktowy, Isiah Thomas nie grał od momentu dołączenia do klubu, ale podobno powinien wkrótce wrócić. ESPN aspekty kanały informacyjne przyszedł najnowsze wiadomości jest to, że cel wyznaczony przez Cavaliers teraz to niech Thomas powrót w połowie grudnia, Thomas był w stanie uczestniczyć w szkoleniu koszulki koszykarskie bojowym z trzech na trzech.

Reporter ESPN, Brian - Windhorst powiedział, że obecne myślenie Cavaliers polega na tym, że Thomas zaczeka do połowy grudnia, aby wrócić do gry. Jednak informacje opublikowane przez Thomasa na jego portalach społecznościowych nadal mówią, że jego obecne ożywienie "jest kilka kroków od pierwszego koncertu w Cleveland koszulka koszykarska".

Małe regularny sezon w zeszłym sezonie, Thomas grał 33,8 min, 28,9 punktów i 2,7 zbiórek, aby uzyskać 5,9 asysty; playoff gry są odtwarzane 34,7 minut, 23,3 punktów, 3,1 zbiórek i 6,7 asyst. Rycerz stopniowo wrócił na ścieżkę, na przykład tablica do dodania małego Thomasa, będą jeszcze silniejsi.
小刺客大笑三声祝贺骑士:已经豪取10连胜了