Curry pierwszy odcinek przeciętny

30/03/2017 0
Pierwszy odcinek z biblioteki przeciętne, tylko 1 na 4 głosowanie, Thompson i dwa brakowało strzałów „sprayu” wystrzelenie braci razem. Pobudza się falą 15-0 początku Wojownicy grać w gry czterech minut po pierwszym wynik. Curry jest trzecim wojownicy koszulki koszykarskie tylko 8 minut wynik działania wojenne w przedświąteczny. Ostrogi dalej rozszerzyć szczelinę, na raz 29-7 przewód z 22 punktów. Curry trzy kara trzy, Andre Iguodala postrzelony dwa razy, po pierwszym odcinku, Wojownicy odzyska jako wynik 17-33.

Pierwszy odcinek będzie ciągnięty przez 22 punktów, wydaje się być masakra, ale Warriors odmówił. Sekcja II „braćmi sprayu” stan ożywienia, natomiast Andre Iguodala, który stale atak, Wojownicy szybko odzyskać utracone punkty. W tej sekcji znajdują się 3 minuty i 29 sekund, obsada hit Livingston, wojownicy związać 45-45. Pau Gasol i Manu Ginobili mieć dwóch trzecich głosów, Spurs do 55-47 ołowiu ponownie później Thompson również trafić za trzy punkty, Wojownicy byli ze Spurs z powrotem do tej samej linii startu. Pod koniec połowy, Wojownicy przyczepiane na 54-57.

Przed rozpoczęciem meczu, Curry w kręgu uprawiania trzeci raz cztery kolejne trafienia, ale czuje się płasko po otwarciu. Wyzdrowiał w drugiej połowie „quasi-nienormalnym” uczucie, trzeci kwartał i 7 minut i 34 sekund, Warriors szybkiego ataku, curry, zanim zdążył spaść sporo, natychmiast uderzył trzeci strzał, prowadzą one do 67-59 , Ta sekcja Curry koszulka koszykarska hit trzy za trzy punkty, wszystkie z nich są trudne, w tej części zdobył 13 punktów, Wojownicy prowadzić do 84-77 po trzech.