Houston Rockets tylko rotacji siedem-man

11/05/2017 0
Według "Houston Chronicle" Jonathan - Fagan poinformował wczoraj, tracąc króla Hill, Houston Rockets tylko rotacji siedem-man. Mówiąc po meczu, gdy G6 czy rozszerzyć zaplanowany, trener - Mike D'Antoni niezobowiązującą.
 
Wczorajsza porażka w bitwie króla Mountain, Rockets tylko obrót siedem-man, który spowodował gorąco na zewnątrz. Grizzlies trener David - Feizidaier wierzy, że rakiety mogą być w stanie wprowadzić serię w Tiebreak, ale Spurs nadal zakwalifikować koszulki nba.
 
Po zwrocie, w tym w sezonie, D'Antoni powiedział, że obrót 7-man będzie jego pierwszym wyborem. Wczoraj po meczu, D'Antoni też nie wiadomo, czy będzie rozwijać się w G6 rotacji, on również żartował, że gości, szafka pokój z Centrum AT & T na konferencji prasowej odległość ta nie wystarczy, aby go wyciągnąć wnioski.
 
„Nie wiem,” D'Antoni, jeśli chodzi o tego, czy rozszerzyć rotację G6, powiedział, „W drodze tutaj nie myślałem zbyt wiele na ten temat, ale ja poważnie, zawsze zna odpowiedź, być może, jest jutro, może pojutrze, może być również w zasięgu wzroku. po tym wszystkim, nie mam pojęcia. "
 
Jednak warto zauważyć, że przed wczoraj zdobył w godzinach nadliczbowych, rakiety mimo tylko obrót siedem-man, ale nikt nie gra razem w ciągu 40 minut, z czego James - Harden zawodnik 38 minut w regulaminowym czasie gry, a on jest również playoffs w tym roku średnio 37 minut jest prawie taka sama. A kiedy publiczność nawet uderzyć plus tylko dwie rakiety z ławki, Ryan - Anderson i Lewis - Williams, ale również grał 36 i 26 minut koszulki koszykarskie.