Minnesota Minnesota wygrywa pierwsze 23 dni zwycięskiej passy

12/12/2017 0
Wilki siedzi w domu przeciwko Mavericks, ale ostatecznie 97-92 zwycięstwo nad przeciwnikami, pokonać Mavericks od 18 listopada, to jest pierwszy raz w 23 dni Timberwolves zdobył dwa proste, cielę jest trzy porażki.

Minnesota aspekt, Downs dostał 28 punktów i 12 zbiórek 3 asysty 3 Kradnie Jimmy - Butler 22 punktów 7 zbiórek 5 asyst 2 Kradnie, Crawford zdobył 16 punktów, 10 Wiggins dostał punkty, trzy zbiórki, Teague miał dziewięć punktów i pięć asyst, sześć Mavericks zdobył w postaci liczb dwucyfrowych, Barnes dostaje 19 punktów, trzy zbiórki, Clay Bell dodał 16 punktów i pięć zbiórek, Matthews 14 pkt 4 zbiórek i cztery asysty, Barea miał 16 punktów i 4 asysty, Dirk Nowitzki przyczyniły się 10 punktów i pięć zbiórek, 10 punktów i siedem asyst Ferrer koszulki koszykarskie nba.

Kampania wymyślił, Barnes layup Butler uderzył w mostek zwolniony z powrotem, oba zespoły przyjeżdżają do mnie na początku, Gibson chwycił ofensywnych zbiórek, aby zakończyć wsadów z obu rąk, obie strony walczą na 10 poziomach. Po tym czasie scena jest nadal stonowane, Wiggins silny produkcja zabić pola karnego Faul dwa rzuty wolne, a Nowitzki to kolejny sposób na odpowiedź, trafił dwie kolejne zworki w środku odległości doprowadził sztukę Fala 6-0 pomogła Mavericks przepisać wynik 22-18. Crawford hit nieuzasadnione trzecią, Barea odpowiedział przerwie Mavericks są jeszcze 3 punkty przewagi. Gibson po drugim ataku udało, pierwszy odcinek Harding Park, za Timberwolves do 23-24.

Drugi odcinek pleców, Butler i Downs wzrosły w trzecim, Timberwolves grał ofensywny fali 10-3, Tai Esi - po Jones uderzył ciągnąć, prowadząc Timberwolves do 33-27. Po pewnym czasie, obie strony tworzą see-saw, Crawford długo strzał uderzył w środku tego odcinka, Timberwolves pozostać sześć punktów przewagi. Od tamtej pory drastyczne zmiany, atak Timberwolves często kowal, błędy zaczęła się zwiększać, Mavericks grał ofensywny falę 15-3 w czasie krótszym niż trzy minuty odwrócić sytuację. Na szczęście Downs i Butler uderzył trzeci z rzędu w tej sekcji w ostatniej chwili, w połowie, Timberwolves gonić wynik 47-48.

Łatwy strona walczy drugiej połowie, po przerwie Downs szybki przechwytów, Teague z dwóch bramek, Timberwolves skorzystać z tej fali ataku powstała 4-punktową przewagę. Dirk Nowitzki wzrosła w trzecim, Clay Bell również gotowych pustych wsadów, prowadząc Mavericks odzyskać prawo przepisać wynik 58-57. Po dwie strony przychodzisz do mnie w ofensywie końca, różnica punktów jest również unoszące się pomiędzy najmniejszym stopniu, Barea na zewnątrz dwa faule w trzech rzutów wolnych, Mavericks tylko 1 punkt za. Wiggins przed końcem tej części przełom produkcji faul rzuty wolne, do końca trzeciego, koszulki nba sklep prowadząc Timberwolves do 71-69.

Dystalny się, wynik jest nadal blokady, Nowitzki wzrosła w trzecim końca sekcji 7 minut cielęcej przepisać punktów 80-79. Minnesota następnie grał ofensywny fali 8-2, po Butler uderzył w mostek, Timberwolves do 85-80 ołowiu. Następnie Mavericks odpowiedział fala 10-4 ofensywą Barea uderzył w mostek, Mavericks do 90-89 ołowiu. Butler i Wiggins odnieśli sukces, Timberwolves ponownie wykonali 3-punktową przewagę. 24 sekund przed gwizdek Barea Faul rzuty cielę będzie gorzej zbliża się do 1 min. Następnie Crawford wykonał dwa rzuty wolne, 95-92. Matthews opuścił kosz jedną trzecią, ostatnią Minnesotę, aby zachować przewagę 97-92 zwycięstwa nad rywalami.

Po około czterech minut pozostawione w dystalnych Downs uderzył w podłogę, gdy piłka skrobanie kolano, został następnie benched, siedząc na ławce Downs następnie dłonią po twarzy, mimika są nieco bolesne, ale na szczęście nie Po minucie odpoczynku Downs ponownie wszedł do bitwy.