Pelikany pokonują Mavericks 99-94

04/11/2017 0
Dallas vs. Dallas. Pelikany ostatecznie pokonały Mavericks 99-94.

W tej grze Davis dostał 30 punktów, 13 zbiórek i 1 kradł 3 bloki, kuzyni zdobyli 20 punktów, 22 zbiórki i 7 asyst i 1 zdobyli, Moore zdobył 11 punktów koszulki koszykarskie. Mavericks, Barnes zdobył 26 punktów, 6 zbiórek i 1 kradzieży 1 bloku, Dennis - Smith odnotował 13 punktów, Barea 13 punktów i 5 asyst.

Po otwarciu, pierwsze 5 minut i 16 sekund, Dennis - Smith błędy, było kradzieżą Cunningham. 10 minut i 48 sekund, Ferrer podał piłkę, Barea trzeci trafił w długi strzał. Jedenaście minut i 41 sekund, faul Harrisa przy strzale Cousins, dał pelikanowi dwa rzuty wolne. Pelikan grał gładko w tej części zespołu, wykonał w sumie 9 asyst, z których Cousins ​​wysłał trzyosobową drużynę. Pierwsza sekcja bitwy, wynik z pola wynosi 28-25, a pelikan 3 punkty.

Podrozdział, pierwsze 15 sekund, czapka obronna Corning Ham była faulowana, dając Mavericks 2 rzuty wolne. 1 minuta 1 sekunda, Davis wsunął piłkę, Powell kradł. 9 minut i 29 sekund, otrzymane Cousins ​​przejść, Moore trzypunktowy strzał powiodło się. Pelikany rozpoczęły szalone zbiórki ofensywne, ta sekcja zdobyła 19 zbiórek, w tym pięć ofensywnych zbiórek, które Kuzyni przyczynili do pięciu zbiórek, z przewagą koszyka z 9-punktową przewagą. Pelikan wpadł w pułapkę błędów, pomyłki do 6 razy. Połowa punktów to wynik 55-46, a Pelikany 9 punktów.

Łatwe walki boczne w drugiej połowie, 3 minuty i 10 sekund, czapka defensywna Moore była faulowana, dając szansę Mavericks 2 na rzut wolny. Pierwsze 3 minuty i 48 sekund, Moore rzuca piłkę, był Harris kradnie. Pierwsze 10 minut 18 sekund, Kuzyni koszulka koszykarska otrzymali piłkę, jedna trzecia Millera się udało. Pelikany rozpoczęły szalone zbiórki ofensywne, ta sekcja zdobyła 19 zbiórek, w tym sześć ofensywnych zbiórek, które Kuzyni przyczynili do pięciu zbiórek, z przewagą koszyka do przewagi 12 punktów. Pelikan wzrósł o jedną trzecią, zespół zagłosował 12 trzypunktów w tej sekcji, ale wskaźnik trafień wyniósł tylko 25,00%. Trzy skończone pelikany do 75-63 tymczasowo prowadzą.

Czwarty kwartał, pierwsze 10 sekund, Zhu - Holler Di posłał subtelne podanie, Miller trzeci długiego strzału. Pierwsze 26 sekund, Dirk Nowitzki wsunął piłkę, był Zhu - Huolie Di kradnie. 7 minut i 40 sekund, Nelson strzelił faul w Barnes, dając Mavericks 2 rzutów wolnych. Pelikany rozpoczęły szalone zbiórki ofensywne, ta sekcja zebrała w sumie 16 zbiórek, w tym sześć ofensywnych zbiórek, z których Kuzyni dostarczyli 5 zbiórek, z przewagą koszyka o 5 punktów przewagi. Indywidualiści wzmacniają obronę, ta sekcja zespołu ukończyła w sumie 5 przechwytów. Fryderyk wzrósł o jedną trzecią, zespół zagłosował na 10 punktów w tej sekcji, ale współczynnik trafień wyniósł tylko 30,00%. Mavericks wielokrotnie uderzył w kosz, 12 rzutów wolnych, kara 10 bramek, procent rzutów wolnych 83,33%. Gra zakończyła się, Pelikany pokonały Mavericks 99-94, doprowadziły do ​​zwycięstwa w grze.