Rakieta ekspozycji 4-letni kontrakt na pobyt Morey

22/06/2017 0
Według doniesień mediów w Houston Rockets mają generalny i Daryl Morey - ponownie podpisał nową umowę na okres czterech lat.
 
Poinformowano, że obecna Morey lewo kontrakt na rok, podczas gdy rakiety na przodzie jego czteroletni kontrakt z, to znaczy, Morey umowa koszulki koszykarskie nba będzie trwać do 2022 roku.
 
„Leslie (Alexander) chcą go zamknąć zespół zarządzający w przyszłości zespołu.” Wspomniana osoba zna, jeśli chodzi o rakiety umowy Morey.
 
Daryl - Morey dołącza Rockets w 2006 roku, po roku pracy w byłej dyrektor generalny Dawsona z mężczyzn rakiety, Morey w 2007 roku został dyrektorem generalnym Rockets.
 
Morey specjalizuje się w analizie danych, a niektóre z jego operacji handlowych są często chwalony ze światem zewnętrznym, i jest uważana za jedną z najlepszych general manager w lidze. Podczas swojej kadencji jako dyrektor koszulki nba sklep generalny Rockets Daryl Morey rdzenia Rockets spisu stabilnego przejścia od Yao i McGrady połączone magicznym pokładzie, a latem ubiegłego roku ustanowiono Harden jest absolutny trzon zespołu.
 
Od Morey jako dyrektor generalny Rockets, rekord Rockets 478 wygranych i 326 stratami. Do 2015 roku Rockets dotarł do zachodnich finałów konferencji. W ubiegłym sezonie Rockets 55 zwycięstw i 27 strat, a dotarł do zachodnich półfinału Konferencji.