Rakiety zachować Harden ponownego podpisania umowy

06/07/2017 0
Rockets planuje jeszcze w tym miesiącu i zgodnie z „klauzulą ​​wyznaczonego weterana” James Harden - odnowić nowy kontrakt koszulki koszykarskie nba.
 
Veteran określone terminy (wyznaczony zasada gracz weteran) znajduje się w nowej układu zbiorowego klauzula w warunkach określonych w weterana, według poprzedniego układu zbiorowego, czapki płac koszulki nba sklep mogą uzyskać do 30% maksymalnego wynagrodzenia.
 
Tego lata, Curry, Harden, Westbrook i ścienne są zgodne z „wyznaczonym punkcie weterana”.
 
Według jednej z wykorzystaniem informacji poufnych, Rockets planuje jeszcze w tym miesiącu nowy kontrakt odnowy Harden.
 
W rzeczywistości, w połowie ubiegłego miesiąca, kiedy, zgodnie z wiadomością, że James przeznaczonej do Rockets tego lata - dostarczenie nowego przedłużenie umowy stwardnienia.
 
Harden jest jedynym w tym sezonie, natomiast jednogłośnie na najlepszego gracza, który pozwala mu uzyskać czteroletni ceny umownej $ 168 milionów w tym lato.
 
Latem ubiegłego roku, Harden i Rockets ponownie podpisał kontrakt, który uczynił go przynajmniej aż do sezonu 2018-19 z Rockets.
 
Źródło wskazał również, że Harden i Rockets specyficzny czas umowa zostanie ustalona zgodnie z harmonogramem offseason harmonogram Harden.