Spurs domu 119-107 do walki z Knicks

29/12/2017 0
Siedzi w domu, w Spurs otworzył szybko wprowadzić stan Anderson spiekanym udało, Adelaide dunk, Gasol i Parker też każdy w kłębek, z drugiej strony Knicks, okazuje się rzucić cztery główne działy kowala, Spurs 8-0 Idealny początek. Jack głos czy nie, dobrą wiadomością Kantor spiekanym uderzyć, Knicks w grze złamał ostatecznie złamał suszę punktacji prawie 3 minuty.

Zaprawiony Spurs były konsekwentnie dobre kontrolę nad sytuacją, wraz z Mills uderzył trzeci, Spurs były 3 minuty 37 sekund do 26-15 dwucyfrowym ołowiu w pierwszym rozdziale. Aokui oraz z powodu „fala Bóg” wystawił dunk, Beasley oznaczone jako 2 + 1, Knicks grał niewielką wysokość fali 7-2, 24-32 pościg na końcu koszulki koszykarskie nba pierwszego odcinka.

Druga część gry, Beasley i McDermott dotarły do ​​środka, aby uzyskać punkty, Knicks ścigać 28-32, przyciąga Popovich bardzo nieszczęśliwy, natychmiast zażądał zawieszenia. Natychmiastowy efekt po zawieszeniu, Forbes trzy punkty, aby ustabilizować Spurs, McDermott również szanował jedną trzecią. Adriano znaki w odległości nadal nie ma rozwiązania, McDermott wystawił dunk, Parker stracił krok „fala Boże layup, Danny - Green wzrosła w trzecim, Spurs 46-37 ponownie otwarty różnicę wynik.

Nacięcia wybrać przypadku Neely Kina się do przodu, pierwsze odczuwalnych w dwie minuty, po czym wspomaga całkowite wypełnienie kosz Beasley, Beasley i „Boshen” zniweczyć punktów, wycięć przechodzi do sekcji 3, w obecnym Pod-18 sekund ściga 45-47. Adelaide layup hemostazy, Neely Kina pomaga Boer Jin Gisborne wzrosła w trzecim Nicks chase 49 poziomu. Parker pomaga Gasolowi wybrać następny kilof, a następnie rzucić dwa rzuty wolne, aby pomóc Spursowi przywrócić niewielką przewagę. Kanter zakończyła quasi-tyczkę, by pomóc Knicksowi w przerwie tylko 53-54.

Harding Park pół Jin Gisborne Boer zdobył 10 punktów i 5 zbiórek 4 bloki Kantor 10 punktów 5 zbiórek, Li strzału na 7 punktów, Beasley i McDermott każdy miał 9 punktów; Adelajda zdobył 10 punktów i dwa zbiórek Parker 6-9 14 punktów, 11 punktów Gasol 5 zbiórek Anderson czterech punktów 6 zbiórek.

Właśnie zaczął grać w drugiej połowie, Miotacz Mike'a jesienią, Knicks wykonał pierwszy 55-54 mecz. Spurs nie panika, Zielona wzrosła w trzecim, Anderson, Adelaide i Pau Gasol każdy w kłębek, Spurs 64-57 przywrócenia wyższość. Kantor wewnątrz burzy dla Knicks powstrzymać falę, ale znaleźć oczu „Huang Ama” wkrótce dwa trzy wskaźniki off worka, prowadzone Spurs prowadzą do 70-61 7 minut i 42 sekund w trzecim kwartale.

"Wave God" i Jack rzucili się na otwartą przestrzeń, Mike wykonał dwa rzuty wolne, Knicks ścigali 69-72. Anderson oddanych do ustabilizowania sytuacji, nastolatek Andy Murray dwukrotnie sięgnął do uzyskania punktów, Pau Gasol trzecia wisienką na torcie, Spurs 84-71 zrzucić Knicks znowu. Knicks drugi zespół wytrzymał presję, Aokui powodu zewnętrznego inwestycji w nagły, Beasley wzdłuż kosza pod ataku koszulki do koszykówki, goniąc Knicks 79-86 na koniec trzech.

Dystalnej gry Spurs nie dał większych szans Knicks, głosowanie Adelaide z karą zdobył sześć punktów, trzypunktowy Zielony kamień trzpień, Spurs strzału falę fali ataków 11-0, 99-82 jednym zamachem prowadzenie. Beasley i Li postrzelili w krwawiące punkty, Mike zauważył, Knicks ścigał 90-101. Adelaide Anderson odległość i mocno uderzyć, Manu Ginobili reprodukcja „wąż przełom” łatwo layup, Spurs 4 minuty i 27 sekund do 109-95 ołowiu przed gwizdkiem.

Nicks nie dał się Jack wrzucony do pościgu, Mike wzrosła w trzecim, goniąc Knicks 100-109. Ostrogi stabilny jak skała, następna runda na Forbes odpowiedział z trzech, a Jack Neely Keener ma kowala „falę Boga” faule, Knicks beznadziejnej sytuacji. Końcowy finał Spurs 119-107 pokonał Knicks, wygrywając trzy strity, Knicks połknął czterotaktową przegraną passę.