Wojownicy na drodze do 118-113 zwycięstwo nad Cleveland

08/06/2017 0
Finał gry 3, wojowników 118-113 zwycięstwo nad Cavaliers na drodze, z łącznym wynikiem 3-0. gwiazda wojownik naprzód Kevin - Durant startowe 41 minut, 18 cast 10, wskaźniki 7 z 4, zdobył 31 punktów, plus 8 zbiórek i 4 asysty. Wreszcie, sekcja IV 1 minuta 15 sekund, Durant wojownik 7 punktów i stać się bohaterem wygrana koszulki koszykarskie nba.

Ostatnim etapem gry, Cavaliers raz widział nadzieję na wygraną, czwarty opuścił mniej niż minutę i pół, prowadzą wojowników cztery punkty. Jeśli można zrozumieć, Rycerze mieli okazję, aby wygrać mecz.

Ale kluczowy moment, Durant wybuchła. Wreszcie, 1 minuta 15 sekund w lewo, Durant kulki przerwać JR i 2 punkty w koszu. W tym czasie tylko dwa punkty za Warriors.

IV 45 sekund w lewo, James Durant obrony stoi spadło do trzeciego, hiper-1 minutę wojownikiem

Ostatnie 12 sekund w lewo, powodując nieprzyjemny Korver Duranta, dwa rzuty, 3 punkty przed wojownikiem. W rzeczywistości w tym czasie Wojownicy mają kontrolę nad sytuacją w terenie, a do wygrania gry.

Niewątpliwie główną atrakcją tej serii jest to, że James i Durant dwa dzisiejszej NBA górnym mały przodu showdown. Rycerz powrócił do domu dzisiaj po James powstać, Scatter, a przez większość czasu mają do czynienia w dół Duranta. Z danych, James 39 punktów i 11 zbiórek i 9 asysty znacznie bardziej zamaszystym, nawet jeśli James może być bardzo wyczerpujące i dominujący, ale Durant jest super strzelcem, zwłaszcza w kluczowym momencie nie jest miękki koszulka koszykarska.

Dzisiaj, James i klasyczny pojedynek Duranta, James zdobył dane mogą być Durant wygrał. W ciągu ostatnich 48 sekund, Durant zdobył punktów 7 i prowadzić wojownika trybie szybkim wygraną. Chociaż ogólna danych i James Madden, ale jego słabe wyniki w czwartym kwartale, po w sumie tylko trzy gry zdobył 11 punktów czwarty kwartał.

Po meczu, powinniśmy zrozumieć, dlaczego Wojownicy Ostatniego lata będzie szczędzić wysiłków, aby ścigać Durant, ponieważ aby być w stanie znaleźć miejsce w tej lidze LeBron - James, być może tylko on.