zwroty

Gwarancja
Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Jesteśmy całkowicie pewni jakości naszych produktów oraz dołożyć wszelkich starań, aby zagwarantować, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu.

Jeśli uważają, że produkt jest wadliwy, skontaktuj się z nami jak najszybciej. oceni, czy dany produkt cierpi z powodu wady fabrycznej. Jeśli tak, będziemy oferować zastępstwo lub pełny zwrot pieniędzy, jeśli produkt nie jest już dostępny. Należy pamiętać, że produkt nie może być uznany za wadliwy, jeśli problem nie występuje w normalnych warunkach użytkowania lub jeżeli wynika to z użycia długoterminowej.

zwraca polityki
Staramy się, aby powróci tak proste, jak to możliwe. Jeżeli nie jesteś w 100% produkt można zwrócić w ciągu 15 dni od otrzymania przez albo wymiany rozmiaru, alternatywnego produktu lub pełnego zwrotu kosztów. Zwracany towar musi być w "jak nowy" stan, niezużytych iw oryginalnym opakowaniu z naklejkami. Opłata pocztowa za zwrot przedmiotów odbywa się na koszty, ale koszty wysyłki dla wszystkich elementów zamiennych będzie na naszej opłatą. Doradzamy przy użyciu śledzone i / lub podpisane do służby po powrocie przedmioty, jak nie możemy być odpowiedzialni za zwracanych przedmiotów, które giną w tranzycie.